Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak Sains & Teknologi

Search using first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PTAR SAINS & TEKNOLOGI
Mohd Hazrul Bin Mohd Hussin Pustakawan Kanan Ketua hazrul@uitm.edu.my 03-5544 3811
Firdaus Abdul Rahim Pembantu Pustakawan Kanan Staf firdaus5545@uitm.edu.my 03-5544 3809
Jamil bin Mat Noor Pembantu Pustakawan Kanan Staf mjamil771@uitm.edu.my 03-5544 3808
Muhammad Sadruddin Bin Salehudin Pembantu Pustakawan Kanan Staf sadruddinsadruddin@uitm.edu.my 03-5544 3809
Nurul Adila Binti Jusoh Pembantu Pustakawan Kanan Staf adilajusoh@uitm.edu.my 03-5544 3809
Faizul Bin Kamaruddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf faizul899@uitm.edu.my 03-5521 1289
Mohd Adib Bin Mohd Mohsin Pembantu Pustakawan Kanan Staf adib5529@uitm.edu.my 03-5544 3809
Siti Hajar Binti Riduan Pembantu Pustakawan Kanan Staf sitihajar7303@uitm.edu.my 03-5521 1289
Marlia Hanie Bt Md. Said Pembantu Pustakawan Kanan Staf marlia299@uitm.edu.my 03-5544 3809
Abdul Muhsin Bin Abd Rasid Pembantu Pustakawan Staf muhsin8586@uitm.edu.my 03-5544 3809
Fatimah Munirah Binti Shafii Pembantu Pustakawan Kanan Staf fatimah849@uitm.edu.my 03-5543 8549
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR SAINS & TEKNOLOGI 03-5544 3809
Kaunter Perkhidmatan ANNEX PTAR SAINS & TEKNOLOGI 03-5544 3817